ייעוץ משכנתאות

"משכנתא לא לוקחים !! , משכנתא מתכננים !!

רפי יהלומי ילווה אתכם לאורך כל ההליך של לקיחת המשכנתא עוד מרגע ההתלבטויות לגבי הרכישה ועד לאחר שהטיפול במשכנתא הושלם. בפגישה הראשונה עם היועץ נבצע היכרות אישית בדגש על המצב הפיננסי ואיך הוא צפוי להשתנות בעתיד, בכדי לאפשר לבצע הערכה ראשונית ולבחור את המסלול הטוב ביותר עבורכם. אפנה לקבלת אישור עקרוני מהבנקים ולאחר חתימת החוזה , אלווה אתכם במפגשים ובהליך משא ומתן מול הבנקים, בחלק מהמקרים היועץ ינהל עצמאית את המשא ומתן בהתאם לשיטות העבודה של היועץ ולמדיניות הבנקים.  לכל אורך התהליך אני אתכם יד ביד!!

לאחר סיום ההליך וקבלת המשכנתא אני עומד לרשותכם ואספק מענה לשאלות שיעלו או לייעוץ נוסף במידה ויהיה צורך לבצע מחזור למשכנתא.

יועץ המשכנתא האישי שלך , דואג לאינטרס שלך !!

מדוע לפנות ליועץ משכנתא פרטי ?

יועץ משכנתאות פרטי הוא גורם עצמאי שאינו תלוי בבנק או בכל גורם אחר הנותן משכנתאות. אתם פונים אל יועץ המשכנתא, משלמים לו, והוא עובד עבורכם. כך אתם שוכרים מומחה אובייקטיבי שינהל את ענייניכם מול הבנקים השונים. בין השירותים הבסיסיים המוצעים על ידי יועץ המשכנתא, ושנכללים בהצעת מחיר רגילה :-

ייעוץ לגבי תמהיל משכנתא מומלץ, הן במקרים פשוטים והן במקרים מורכבים הכוללים מספר עסקאות נדל"ן ונכסים במצבי בניה שונים.

ניהול משא ומתן מול הבנקים השונים לקבלת ריביות משכנתא הנמוכות ביותר.

שירותים נוספים שיועץ המשכנתאות יכול לתת:

  • עזרה בהשגת אישור למשכנתא למסורבים.
  • ייעוץ לגבי הלוואות אחרות הנדרשות להשלמת העסקה כמו הלוואות גישור.
  • עזרה במסתרי ונבכי תוכנית "מחיר למשתכן" על כל מורכבותה, ולא רק מהיבט המשכנתא.
  • ליווי כל תהליך קבלת המשכנתא, על כל מסמכיו, אישוריו, הוצאותיו השונות ועזרה בהקטנת עלויות כמו עמלות וביטוח משכנתא.
  • בחינת משכנתאות קיימות ועזרה במחזור משכנתא, או בהטבת תנאי המשכנתא הנוכחית.

במה שונה ייעוץ משכנתאות פרטי מיועץ המשכנתא של הבנק?

אולי תגידו, למה לי לשלם למישהו עבור שירות שאני מקבל בחינם מהבנק?

לשאלה זו יש תשובה מצויינת. יועץ משכנתא פרטי עובד עבורכם . אתם הלקוח שלו, שמשלם לו, ואם תהיו מרוצים, תדאגו שגם אחרים יגיעו אליו. שווה לו להתאמץ עבורכם. לעומתו, יועץ משכנתא של הבנק עובד עבור הבנק ומטרתו לייצר כמה שיותר רווח עבור הבנק. את העמלות שלו הוא מקבל לפי הרווח שייצר לבנק. ליועץ המשכנתאות בבנק ישנו אינטרס אחד וברור – לשווק לכם את שירותי המשכנתאות של הבנק בו הוא עובד ואותו הוא מייצג.

נקודה נוספת, נניח שהגעתם ליועץ משכנתא מטעם הבנק שהוא הגון ומוסרי ומעוניין להציע לכם את הצעה הטובה ביותר, אבל הוא פשוט אינו יכול. יש לו את כל הידע הנדרש על משכנתאות בבנק שבו הוא עובד. אבל אין לו מספיק ידע על מה שבנקים אחרים נותנים. כשאין בידיו את כל הידע הנדרש, אין לו יכולת להציע לכם את ההצעה הכי טובה עבורכם.

אתם תצטרכו לעבור בין הבנקים השונים, להיפגש עם יועץ משכנתאות בכל אחד מהם, לאסוף את המידע המוטה שכל אחד מהם ייתן לכם, ובסוף לערוך השוואה בין כל ההצעות.

המסקנה מכל אלה – יועץ משכנתאות פרטי הוא בצד שלכם ופועל למענכם, כולל התמקחות מול הבנק. לעומתו, יועץ משכנתאות של הבנק הוא הצד שכנגדכם, גם אם יעשה כמיטב יכולתו ללכת לקראתכם.

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא

אם יש לכם משכנתא קיימת ואתם לא בודקים האם שווה לכם למחזר אותה...

להמשך מידע על מחזור משכנתא

לחצו כאן
רפי יהלומי ייעוץ פיננסי ומשכנתאות
משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא משכנתא לכל מטרה, רק בשינוי אחד בולט – אין החזרים חודשיים!...

להמשך מידע על משכנתא הפוכה

לחצו כאן