המלצות

שולי קרמונה
Read More
רפי איש מקצוע ומהימן ומעבר לכל איש שיחה מרתק, חבר, יועץ בחסד עליון והכי חשוב איש אמיתי שיוביל אתכם לדרך כלכלית מוצלחת. אנחנו היינו ברי מזל שרפי ליווה אותנו כל הדרך כלכלית ופיננסית והצליח להוציא אותנו מהבוץ הכלכלי שהיינו בו ויכולים לומר שעלינו על דרך המלך בזכותו. ממליצה בחום רב להשתמש בשירותיו של רפי ולזכות בנחת ורווחה כלכלית ! אני באופן אישי הרווחתי חבר לחיים❤ תודה רפי (ולא תיפטר ממני בכזאת קלות😜)
חברת קרמר אלקטרוניקה
Read More
ברצוננו לאודות לך על העברת הרצאה בנושא: התנהלות כלכלית נכונה וניהול תקציב המשפחה, לעובדי חברת קרמר אלקטרוניקה בירושלים בתאריך 1.11.16 עובדים שנושא כלכלת המשפחה חשוב להם המשתתפים העבירו לנו חוות דעת על בהרצאה השתתפו כ 30 עובדים וההרצאה שתרמה להם רבות ולימדה אותם גם טיפים להתנהלות כלכלית נכונה ונבונה1 ההרצאה הועברה ברמת ההנחיה והתוכן בצורה מעניינת ואף נתת זמן לשאלות ותשובות1 ההרצאה לימדה 1 1 את המשתתפים היבטים חשובים שיש לשים לב אליהם בהתנהלות כלכלית 1 אנו מודים לך שהשקעת מזמנך ותרמת מהידע שלך לעובדי חברת קרמר
ע.
Read More
"חיכיתי בסבלנות גדולה להודות לך על הטיפול המסור ושלא ויתרת עלי.....אני מאוד מעריכה את זה. כי מעבר להלוואה נתת לי כוח לבנות את עצמי כשהמסלול שהייתי בו לא היה מתאים לי. אז רק שתדע שבזכותך באמת שעליתי פה על דרך המלך. ולמרות שזה לא קל, ( ולפעמים אני גמורה.....) אבל ההרגשה שאני יכולה ומצליחה ונותנת למשפחה שלי כל מה שהם צריכים ורוצים שווה הכל. אז שוב תודה רבה יקירי !!!! "
עינת ברקן
Read More
רפי יהלומי הוא האדם האידיאלי ללוות כל תהליך כלכלי הוא מטפל בלקוחותיו כאילו היו ילדיו הפרטיים, מקפיד על כל פרט , נמצא בשבילך בכל עת וזמן, ובייחוד בזמנים והחלטות גורליים וכל זאת באורך רוח, נועם וסבלנות אין קץ וכמובן, לא פחות חשוב: במקצועיות על! הבנקים מכירים אותו ולכן כל תהליך קל הרבה יותר, ואתה מגיע לכל מפגש בנקאי כשכל התנאים הוכנו מראש, כלקוח VIP, לא פחות תודה רפי על הכל, לא מובן מאליו. נמשיך להמליץ לחברינו משפחתנו ולקוחותינו מעריכים ומוקירים עינת והלל ברקן
עינת ברקן
Read More
המלצה בתאריך 4.4.2020 "את רפי יהלומי פגשתי לפני 3 שנים כמעט, כיועץ משכנתאות. הכרתי איש מדהים, נדיר, כאלה שלא פוגשים הרבה בימינו. איש המכיר את הבנקים כמו את כף ידו, לו יש תמיד תשובה בכל נושא פיננסי, ולא פחות חשוב: סבלנות. כמה סבלנות ואורך רוח יש לאיש הזה! ונתינה מכל הלב, בלי התחשבנות. רפי יהלומי הוא האיש שבזכותו הגשמנו חלום לקניית דירה בחו"ל, כנכס מניב. היום אני רוצה לספר לכם, שלאיש המדהים הזה יש גם כשרון נוסף, שכל כך חשוב בימים כמו אלה: האיש יודע כיצד להתנהל עם כספים!! יש לו טבלאות לניהול הכנסות והוצאות, הוא יודע להסביר בפשטות כיצד להתנהל עם תזרים מזומנים, איך והיכן לחסוך והאם כדאי ללוות כסף? או אולי להגדיל אשראי? אז בימים כמו אלה, כשנדמה שהכל השתבש לחור כלכלי שחור אחד, הוא האיש לשוחח איתו. נקודה."
י.כ
Read More
את רפי יהלומי הכרתי דרך המלצות חמות מחברים. רפי הוא מקצוען אמיתי בכל הקשור לכספים: פיננסים, משכנתאות, גיוס כספים וכו'. זמין תמיד לשאלות, חוזר אליך כשצריך, יעיל מאוד ועומד בזמנים שהבטיח. אבל מעל הכל, ובראש ובראשונה כשאתה נפגש עם רפי אתה נפגש עם בן אדם. אנושי, עם לב ענק שהופך כל אבן ומשתמש בכל הידע והכלים שברשותו כדי לעזור לך - וזו הסיבה שהתייעצנו עם רפי גם במכירה גם בקניה וגם במחזור המשכנתא. העצות שנתן לנו חסכו לנו עשרות אלפי שקלים. היינו ב"קונטרול" על תזרים הכספים בכל שלב. קיבלנו מידע מדויק מהם האילוצים הצפויים, וביחד קיבלנו החלטות משותפות בדרך לדירה החדשה ולחתימה המיוחלת על המשכנתא בסניף. ב"ה כל התהליך נעשה תוך חודש וחצי. ממליץ בחום גם לכאלה "שמבינים" בתחום או לכל מי שמתעתד לרכוש דירה/ למחזר משכנתא. זמן שווה כסף. ואם כבר לעשות את התהליך - אז עם יהלומי!
Previous
Next